Suurte võimalustega e-poe terviklahendused, piiramatu toodete arv ja ilma kuutasuta.

#WooCommerce #(kuu)tasuta #populaarne #kergehallata #eiagentuurihindadele

9 põhjust miks tellida e-pood meie käest

Me teeme Teie e-poe WooCommerce platvormi peale, mis tähendab, et kuutasu puudub nagu on enamustel konkureerivatel platvormidel (Shopify, Shoproller, Voog jne). Teie uus ja unikaalne e-pood on juba olemas, see tuleb lihtsalt kokku panna – teha sellele disain, kohandada Teie valdkonnaga ja firma kuvandiga, lisada tooted ning sisu ja ongi olemas. Küsi pakkumist juba täna!

Me Jumaldame WooCommerce’i

Teeme 99% e-poodidest WordPress + WooCommerce platvormi peale. Levinuim platvorm (22% e-poodidest). Lihtne tooteid lisada, muuta, arendada. Ilma kuuTASUTA. Kõige peale on mõeldud. Kindel valik nii mõne, kui ka mõne tuhande toote puhul.

100% Rahuolu

Oleme valmis andma garantii, et töötame Teie e-poega seni kuni olete täiesti rahul. Nii on meile kindlus, et oleme teinud Teile täpselt sellise e-poe nagu näete Teie ja need kohad mida võibolla ei oska Teie näha, aitame meie. Loe siiski ka meie meelespead kliendile.

Kvaliteet vs hind

Oleme valmis võtma vastutuse selle eest, et meie hinna ja kvaliteedi suhe on Eesti e-poodide turul parim. Pane meid proovile! Enne proovile panemist võib alati küsida tasuta konsultatsiooni ja küsida pakkumist, mis meie standardina on põhjalik (ainuke rida pakkumisel ei ole “Uus e-pood”).

Mobiilisõbralik

Sinu tulevane e-pood peab olema mobiilisõbralik. Meie lähtume “mobile first” kasutusest. Ilma selleta ei ole e-poodi üldse mõtet tegema hakata. Vähemalt 50% veebiliiklusest on juba praegu mobiilsete seadmete päralt. Vaata graafikut.

E-pood kätte kiirelt

Suudame (kindlasti on erandeid) enamiku e-poodidest kätte toimetada vähem, kui kuu ajaga. Kindlasti on ka projekte millega saame hakkama nädalaga aga ka vastupidi, et läheb rohkem, kui mitu kuud. Igal juhul oleme valmis kliendile võimaluste piires vastu tulema ja vajadusel tegutseda kiiremini. Suhtleme!

Palju lisasid

Olenemata e-poe tegemise hinnast on meie e-poega alati kaasas korralik tooteleht, maksesüsteem, ostukorv, kassa, kontaktivorm, turvalisus, läbimõeldud disain, konsultatsioon, blogi, Google maps kaart ja palju muud. Täpse kirjelduse saadame Teile pakkumisega.

Lihtne lisaarendus

Põhjus, miks WooCommerce on veel populaarne seisneb selles, et seda on lihtne edasi arendada. Iga lisafunktsiooni või arenduse jaoks ei ole vaja kohe maksta, palju on tasuta. Kui tasuta ei ole, siis teeb selle ära tasuline lisamoodul, mis maksab mitte rohkem, kui 50-90€. 

Lihtne muuta

Igas mehes terve meeskond on meie moto! Aasta on 2019 – vinge e-poe loomise jaoks ei pea enam olema eraldi asjapulka iga töö jaoks. Meil tegeleb Teie e-poega üks inimene. Ülejäänu teevad õiged tööriistad. Muidugi oleme vastavalt projekti keerukusele valmis appi palkama lisatööjõudu. 

Me Jumaldame WooCommerce’i

E-pood hiljem kliendil kergesti hallatav ja muudetav. Enamiku vajalike muutustega saab klient kerge vaevaga ise hakkama – toodete lisamine, piltide lisamine, menüü ja linkide muutmine, tekstimuutused. Vajadusel lisame alati kaasa ka lühikoolituse videona, mis on tehtud spetsiaalselt Teie e-poe jaoks. 

Mason Lillipuu

Personaalsus

Küsimuste korral helista või kirjuta julgelt otse minule. Konsultatsioon on tasuta!  Aitan kaasa mõelda, vastan küsimustele ning annan tasuta nõu.

Helista

+3725038564

Populaarsemad hinnapaketid

Teie elu lihtsamaks tegemiseks oleme välja toonud mõned hinnapaketid, mille vahel saate valida. Kindlasti oleks vaja enne valiku tegemist ühendust võtta. Anname nõu, kuulame Teie soovid ära ja teeme personaalse pakkumise. Olenemata paketist on olemas Teie uuel kodulehel kõik vajalik kliendiga suhtlemiseks ja oma teenuse või toote turundamiseks.

Alustuseks

560
 • Korralik kodulehe disain
 • Mobiilisõbralik
 • Oprimeerimine Googlele
 • 5 sisulehte + sisu
 • Facebooki lehe loomine
 • Google analüütiku lisamine

Erilahendus

2180+
 • Korralik kodulehe disain
 • Mobiilisõbralik
 • Oprimeerimine Googlele
 • 9 sisulehte + sisu
 • Facebooki lehe loomine + instagram
 • Google analüütiku lisamine
 • Visiitkaart
 • Turvalisuse lisad
 • Chati plugin
 • Lihtne teksti logo + element
Shares