Miks peaksite WordPressi kasutama – siin on vähemalt 10 head põhjust

Miks peaksite WordPressi kasutama – siin on vähemalt 10 head põhjust
14 juuli 2019 / by webwolf in Määratlemata

Kas te pole veendunud, kas peaksite oma veebisaidi loomise tööriistana kasutama WordPressi? “Kas WordPress pole lihtsalt blogimise tööriist?” – küsite – “Kas ma saan WordPressiga isegi omaette veebisaiti ehitada?”

Täna on meil teile vastused. Siin on 20 põhjust, miks peaksite WordPressi kasutama. Kõik, mida toetavad tegelikud andmed ja kasutajate statistika:

WordPressi kasutab ~ 30% kõigest veebisaitidest

Ligikaudu 30% kõigist Interneti-veebisaitidest kasutab WordPressi. See arv on hämmastav, kui sellele mõelda. Rohkem kui üks neljast veebisaidist, millega kokku puutute, kasutab WordPressi. See on põhjus, miks ka kõik need saidid valivad WordPressi! Ja sellest see postitus räägibki.


Sisuhaldussüsteemi turul domineerib WordPress, mille turuosa on ~ 60%

See tähendab, et WordPress pole populaarne mitte ainult kõigi veebisaitide jaoks, vaid ka sisuhaldussüsteemiga veebisaitide jaoks. Järgmine lähim konkurent – Joomla 6,8% -ga – ei lähe WordPressi sobitamise lähedale.

WordPress on pistikprogrammidega laiendatav

See tähendab, et saate oma saidile lisada suurepäraseid funktsioone, ilma et peaksite teadma, kuidas kodeerida.

WordPressi tohutu pistikprogrammide ökosüsteem võidab kõik muud sisuhaldussüsteemid. Need numbrid on mõeldud ainult ametlikele laienduste kataloogidele ja jätavad kõrvale kolmandate osapoolte pakutavad täiendavad laiendused.

WordPress võimaldab teemade abil välimust muuta. Koodi pole vaja

Lisaks pistikprogrammidele pakub WordPress teie saidile ka meeletut teemade kogu. Teemad võimaldavad teil jällegi täpselt kontrollida oma saidi välimust, ilma et peaksite teadma ühtegi koodirida.

Tuhandeid tasuta teemasid leiate saidilt WordPress.org, tuhandeid teemasid kolmandate osapoolte turgudelt ja arendajatelt.

WordPress on mitmekeelne

Pole inglise keelt emakeelena rääkija? Ära muretse! WordPressi tõlkemeeskond on tõlkinud WordPressi 169 erinevasse keelde. Paljud pistikprogrammid pakuvad ka tõlgitud versioone ja saate hõlpsasti luua mitmekeelse saidi, kasutades selliseid pistikprogramme nagu Polylang või Weglot.


Beyoncé kasutab WordPressi

Kuigi paljud väikesed veebisaidid kasutavad WordPressi, leiate WordPressi kasutades ka hulgaliselt suuri kaubamärke. Leiate tohutuid ettevõtteid nagu Sony Music ja Mercedes Benz, kirjastajaid nagu BBC America ja Reuters ning ülikoole nagu Harvardi ülikool ja Washingtoni ülikool.

WordPress on teiste lahendustega võrreldes taskukohane

WordPressi tarkvara ise on tasuta ning leiate palju tasuta teemasid ja pistikprogramme, millega oma sait üles ehitada. See tähendab, et teie ainsad vältimatud püsikulud on odav WordPressi hostimine ja domeeninimi.


WordPressi abi on lihtne leida

Kuna WordPress on maailma populaarseim sisuhaldussüsteem, on WordPressiga seonduvaletohutu tugiökosüsteem. Paljud blogid postitavad WordPressi õpetusi ning lisaks on olemas spetsiaalsed WordPressi tugifoorumid ja kasulikud algajatele mõeldud videoõpetused.

WordPress on paindlik

Selle tohutu pistikprogrammi ökosüsteemi tõttu saate WordPressi kasutada kõiges, alates e-poe loomisest kuni kohaliku kataloogi nagu Yelp käivitamiseni, sotsiaalse võrgustiku loomiseni ja palju muud.

Ka WordPress pole enam mõeldud ainult veebisaitidele

WordPress on oma REST-i API viimasel ajal massiliselt keskendunud, mis avab arendajatele ukse WordPressi baasil igasuguste huvitavate rakenduste loomiseks. Edaspidi saate kasutada kogu oma WordPressi sisu uutel ja huvitavatel viisidel.

Taggs: