Veebilehe hooldus ja värskendamine

Olenemata sellest, kas juhite oma äri või olete osa veebisaidi eest vastutavast turundusmeeskonnast, on teil oma päeva jooksul tõenäoliselt juba piisavalt asju teha. Saame teie koormust kergendada, hoolitsedes teie jaoks veebisaidi värskenduste eest ja hoiame teie veebisaidi turvalisena.

Kirjutage meile ja:

Teie töö valmib õigeaegselt. Meil on väikeste värskenduste jaoks kindel ajakava ja suuremaid tesotame siis kui on kõige minimaalsem liiklus Teie veebilehel.

Jätke hüvasti e-kirjade tühja saatmisega ja lootusega, et need on kohale jõudnud. Hindame alati teie emaile ja võtame ühendust e-posti või telefoni teel.

Magage kergelt, teades, et teie veebisait on uuendatud ja turvaline. Varustame veebilehte viimaste turvavärskendustega ja veendume, et neid varundatakse ootuspäraselt.

KOGEMUS

Istuge ja lõõgastuge, hoiame teie veebisaiti värskendatud, võrgus ja turvalisena. Teie laiendatud meeskonda (meie!) kuuluvad disainerid, arendajad, sisuhaldurid ja serveritugi.

Tüüpilised meile saabuvad soovid hõlmavad järgmist:

  • Teksti- ja pildivärskendused
  • WordPressi süsteemi- ja turbevärskendused
  • Veebisaidi kiirus ja jõudlus
  • Google Analytics ja konsooli optimeerimine
  • Igapäevased varukoopiad
  • Veebimajutus

.. aga ärge muretsege, kuid see pole veel kõik, aitame teid ja leiame kõigidele küsimustele/probleemidele lahendused.

Ükskõik, kas tegelete enamiku veebisaidi värskendustega ise ja soovite, et kellelegi saaks helistada aeg-ajalt – kui olete liiga hõivatud või pole kindel, kuidas muudatusi teha – või soovite partnerit, kes suudaks hoolitseda kõigi veebisaidi värskenduste eest : meil on hea meel teiega koostööd teha, kui vajate.

Võite olla kindel, et oleme teie emailid kätte saanud, ja andnud teada, millal töö lõpule viiakse; vastame kõigile teie emailidele ja esitame täitmise ajakava.

Telefoni ja e-posti tugi

2-tunnine reageerimisaeg

2-päevane valmimisaeg väikeste värskenduste jaoks(võimaluse korral samal päeval)

Suuremate värskenduste ajaprognoosimine.

Värskendused vastavalt soovile ja/või igakuistele plaanidele, kus me tagame ennetavalt teie saidi ohutuse ja turvalisuse.

HIND

Hooldusplaanid algavad tavaliselt 30 eurot kuus ja sisaldavad süsteemi hooldust ja turvalisust ning sisu ja teksti värskendusi ning tuge.

Ühekordsete või konkreetsete muudatuste jaoks võib pakkuda hinnapakkumisi.

KUI KAUA VÄRSKENDUSED AEGA VÕTAVAD?

See on küsimus mille vastus sõltub. Kui muudame pilti või tekstitükki veebilehel, kulub selleks sõltuvalt konkreetsest muudatusest tõenäoliselt 15–30 minutit. Uue postituse lisamine võib samuti; kuid kui me peame vormistama ja võib-olla mõne pildi leidma või selle suurust muutma, võtab see kauem aega.

Veebisaidil uue lehe loomine võtab vaid mõne minuti, kuid seejärel võib kogu sisu ja piltidega seadistamine võtta paar tundi.

Kui olete pakkumisest huvitatud siis kindlasti kirjuatage meile.